DaDa Promotion Chcete se odlišit?
promotion sipka O NÁS sipka NAŠE SLUŽBY sipka POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ sipka HITPARÁDA PROJEKTŮ sipka KONTAKTY sipka KARIÉRA My víme jak!

sipka Představujeme se
m1
sipka Pracovní příležitosti
m1
left

> Pracovní příležitosti
Promotérka / Promotér s vlastním autem pro ochutnávky Brno s výjezdy; dlouhodobá brigáda
bod

Náplň: Pro dlouhodobou spolupráci hledáme zkušenou a spolehlivou pracovnici / pracovníka na pozici Promotérka / Promotér pro zajištění ochutnávek značkových moravských uzenin.
Ochutnávky budou probíhat vždy ve středy, čtvrtky, pátky – popř. jiný den dle domluvy. Start 1.7.2018. Vlastní auto nutné.
Pokud splňujete podmínky a nabídka Vás oslovila, zašlete nám stručný životopis s fotem a s telefonickým kontaktem na mailovou adresu brigáda@dadapromotion.com . Do předmětu emailu uveďte „Promotérka / Promotér ochutnávky Brno a okolí “. Na reakce zaslané bez strukturovaného životopisu a fota nebude brán zřetel.

Požadujeme: • Výborné komunikační schopnosti
• Reprezentativní vzhled a vystupování
• Zkušenosti na pozici hosteska / promotér či obdobných pozicích vyžadující reprezentativnost a aktivní komunikaci
• Platný potravinářský průkaz
• Časovou flexibilitu pro uvedené dny v rámci týdne

Nabízíme: • důkladné proškolení do projektu
• kompenzaci nákladů na přepravu
• v případě oboustranné spokojenosti možnost rozšíření spolupráce i v dalších projektech

DaDa Promotion
Na Výtoni 1259/12
128 00 Praha 2

tel: +420 603 451 324
       +421 905 267 029
email: prace@dadapromotion.com
            brigada@dadapromotion.com